![](/thumb/pagephotos/1200x800x75/13/1ee61d3fa57b97fce69bba2ddd1bf34e.jpg)
![](/thumb/pagephotos/1200x800x75/13/13c7c750e1f5b514813edbae6dfa23fa.jpg)
![](/thumb/pagephotos/1200x800x75/13/cbadc8378146b4587efa55d0e936959c.jpg)
![](/thumb/pagephotos/1200x800x75/13/0a790f93f71f1f9b46377873c574721a.jpg)
![](/thumb/pagephotos/1200x800x75/13/3df995574154a4ef5d64a08d12261a0e.jpg)
![](/thumb/pagephotos/1200x800x75/13/6b9641b2422f7149905edee7c28866e0.jpg)
![](/thumb/pagephotos/1200x800x75/13/870bbc50270457f32e9852280fb4c412.jpg)
![](/thumb/pagephotos/1200x800x75/13/264b3c4c7a86910accf2ab8bc86f25ae.jpg)
![](/thumb/pagephotos/1200x800x75/13/d9e1ece9d2ba6b569aaa03e6463dc725.jpg)
![](/thumb/pagephotos/1200x800x75/13/054c967262bac6f978e5ebf46ec43565.jpg)
![](/thumb/pagephotos/1200x800x75/13/87c382606e1fe69814c6157e57a8de5c.jpg)
![](/thumb/pagephotos/1200x800x75/13/8322c126eb79b4ea0f38c96d5ed7081a.jpg)
![](/thumb/pagephotos/1200x800x75/13/12273d35bc3fb84f058175c52a9783ca.jpg)
![](/thumb/pagephotos/1200x800x75/13/f9b60baa45b34d982d003b082bf5d439.jpg)
![](/thumb/pagephotos/1200x800x75/13/29de0d13f3a6ecfaca0da09fb96bd3ea.jpg)
![](/thumb/pagephotos/1200x800x75/13/09e1bc3ef0e9ed8c4dd6cc3f238c6b4a.jpg)
![](/thumb/pagephotos/1200x800x75/13/ed866d9d61b3323d7e132b554a9236d3.jpg)
![](/thumb/pagephotos/1200x800x75/13/f04f71c95526be5964865fe0d9014c04.jpg)
![](/thumb/pagephotos/1200x800x75/13/f07d2fcf40d7c3dbf31a7bab2da380a9.jpg)
![](/thumb/pagephotos/1200x800x75/13/fce0887dab00590796d7ff0a1acb6349.jpg)
Οι ξενώνες, οι υποδομές, η καλή διάθεση και η φιλοξενία είναι όλα προϊόντα μιας αντίληψης συνεισφοράς στην κοινότητα και το κοινό καλό. Όλοι οι χώροι είναι προς διάθεση.
Η επέκεινα χώρα αποτελεί έναν πολυχώρο δραστηριοτήτων. Από εκδηλώσεις, σεμινάρια, συνέδρια και διαλέξεις σε κινηματογραφικές βραδιές, διάβασμα στο τζάκι, επιτραπέζια παιχνίδια, μουσική, διασκέδαση και πάρτυ.
Για να εξετάσουμε τις συνθήκες συνεργασίας/ συνδιοργάνωσης ή φιλοξενίας μια δράσης/ παρέας στην επέκεινα χώρα, μπορείτε να συμπληρώσετε την ειδική φόρμα συνεργασίας.